Kolejny etap olimpiady wiedzy o wynalazczości!
W dniu 29 lutego 2024 roku drużyna z naszej szkoły w składzie Julita Bruś (kapitan), Nikodem Wiśniewski, Wojciech Wnuk reprezentująca klasę 2TP brała udział w etapie okręgowym Olimpiady o Wynalazczości. Test składał się z 30 pytań i 3 zadań otwartych o różnej skali trudności. Szczególnie problemowe okazały się pytania otwarte sprawdzające znajomość procedur złożenia projektu wynalazczego i spełnienia wymaganych norm prawnych. Oczekujemy w napięciu na wyniki!:)


