PODSUMOWANIE AKCJI #KOMÓRKOMANIA
10 czerwca 2025 roku odbyło się podsumowanie akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego zorganizowanej we współpracy z fundacją DKMS. Przypomnijmy: w kwietniu w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu zostały przeprowadzone działania mające na celu szerzenie idei dawstwa szpiku kostnego, których zwieńczeniem była akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku. 24 kwietnia nasi wspaniali Wolontariusze pobrali 47 wymazów. Trafiły one do ogólnoświatowej bazy potencjalnych dawców szpiku. Wolontariusze wykazali się niebywałym zaangażowaniem, a ich praca, którą trudno byłoby przecenić, została symbolicznie uhonorowana Certyfikatami Wolontariusza DKMS. Certyfikaty wręczył pan v-ce dyrektor Maciej Mess. Akcję wspierał Samorząd Uczniowski.
Dziękujemy!
SK PCK






