Wspólnie odkrywamy piękno muzyki 🎼
Wspólnie odkrywamy piękno muzyki 🎼
Klasy 3TES i 4TSM wraz z nauczycielami – panią Anetą Remiszewską, panią Katarzyną Leśkiewicz i panem Ireneuszem Pietrusem – uczestniczyły w koncercie w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu.






