Akademia z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę
…jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt państwowych -Święto Niepodległości.
W atmosferze zadumy i refleksji mogliśmy poczuć dumę z naszej historii .
Przygotowany przez uczniów montaż słowno -muzyczny „Moja Polo,moja Polsko!” pozwolił na wspólne uczczenie pamięci o tych, którzy oddali życie za swój kraj.




