Ułatwienia dostępu

11 marca – ” Kwintesencja kobiecości program artystyczny pt „babskie szczęście”

” Kwintesencja kobiecości program artystyczny pt „babskie szczęście ” w wykonaniu kobiecego zespołu naszej szkoły:
Alicja 1b
Wiktoria Julia Martyna Nikola 3tbm
Ania Natalia Madzia Julka Ola i Zuzia 1tao
Nikola 3ta
Daria i wiktoria 4tbm
Julita 1tbg
nad oprawą dźwiękową czuwały  Michalina i Ania 3ta
pod kierunkiem  Pani Kasi i przy wsparciu graficznym P Damiana Skrobaly w dniu 11.03.2026.
Było elegancko, uwodzicielsko, wdzięcznie, uroczo, nieco anielsko i troche diabelsko „