Olimpiada Techniki Samochodowej
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w półfinale Olimpiady Techniki Samochodowej organizowanej przez Politechnikę Warszawską pod patronatem MEN.
Jakub Cierniak z klasy Vtsp zajął bardzo dobre 12 miejsce w kraju.
Gratulujemy


