Ułatwienia dostępu

Olimpiada Techniki Samochodowej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w półfinale Olimpiady Techniki Samochodowej organizowanej przez Politechnikę Warszawską pod patronatem MEN.

Jakub Cierniak z klasy Vtsp zajął bardzo dobre 12 miejsce w kraju.

Gratulujemy