Ułatwienia dostępu

Etap regionalny XXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

17 kwietnia na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się etap regionalny XXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym uczniowie z klasy 4Tsm w składzie:

Domagalski Jakub, Franiak Jakub i Kawczyński Wiktor wywalczyli II miejsce i tym samym awansowali do etapu wojewodzkiego, który odbędzie się 27 maja.

Opiekun: Iwona Zarębska