Ułatwienia dostępu

XXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjny

27 maja na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się  XXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjny – etap wojewódzki , w którym uczniowie z klasy 4Tsm w składzie:

Domagalski Jakub, Franiak Jakub i Kawczyński Wiktor wywalczyli V miejsce drużynowo.

Uczniowie rywalizowali w teście wiedzy i teście skrzyżowań, przygotowaniu pojazdu do jazdy, jazdy sprawnościowej motorowerem po torze przeszkód, jazdy sprawnościowej samochodem osobowym oraz udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Opiekun: Iwona Zarębska